
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Склад
Дьоготь березовий містить фенол, ксилол, толуол, гваякол, смоли і інші речовини. Дьоготь отримують шляхом перегонки кори і деревини берези.
Фармакологічні властивості
Діє антимікробно, протипаразитарно, місцевоподразнююче, в малих концентраціях (3-5%) – кератопластично. В невеликих концентраціях підсушує рани і прискорює їх загоєння, а в великих – погіршує перебіг раневого процесу. Після приймання всередину помірно активізує моторику і секрецію шлунку, діє антисептично і протигнилісно, а в великих дозах викликає гастроентерит і отруєння подібно фенолу.
Застосування
Призначають всередину як антисептичний і протибродильний засіб при атонії і тимпанії рубця, хронічному катарі шлунку. Як відхаркувальний і антисептичний засіб при захворюваннях дихальних шляхів у вигляді інгаляції парів дьогтю.
Зовнішньо дьоготь застосовують при хронічних шкірних захворюваннях, в тому числі при ранах кінцівок, виразках, мокнучих дерматитах,панариціях, для лікування корости і стригучого лишаю. Як кератопластичний засіб дьогтярну мазь (5%) призначають для прискорення загоєння тріщин копит у коней і рогового башмака у великої і дрібної рогатої худоби. В чистому вигляді дьоготь використовують для знезараження шкіряної збруї.
Застосовують також у вигляді мазей, паст, лініментів, емульсій.
Протипоказання
Гіперчутливість.
Застереження
При довготривалому застосуванні можливе подразнення шкіри а також алергічні реакції.
Зберігання
Сухе, темне місце при температурі від 0 °С до 25 °С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | O. L. KAR. |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 74 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 939275
Протипаразитний засіб для тварин/худоби Дьоготь березовий 50мл ТМ O.L.KAR FG
74 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (98) 010-07-32Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


